WYNIKI KONKURSU ŚWIĄTECZNEGO!

Święta już za nami, ja spędziłam je w bardzo rodzinnej i przyjemnej atmosferze i mam nadzieję, że było tak również u Was! Na pewno jesteście zadowoleni ze swoich świątecznych prezentów, ale na dwie osoby czeka jeszcze jeden świetny podarunek! Kto wygrał książki w Świątecznym Konkursie, który zorganizowałam wraz z AIVALAR? Przekonajcie się sami ;)Na początek dziękuję wszystkim, którzy zgłosili się do konkursu. Każda odpowiedź była wyjątkowa i zasługuje na wyróżnienie, niestety nagrodzić mogłyśmy tylko dwie osoby. 

Baśniowy Morderca wędruje do: GAB RIELA! 
Twoja odpowiedź napisana została w naprawdę oryginalny sposób, wyróżniający się na tle innych. Miałaś ciekawy pomysł i na pewno musiałaś poświęcić trochę czasu na jego zrealizowanie, dlatego zasługujesz na wybraną przez siebie książkę. 

W siódmym niebie otrzymuje: ALEXANDRA!
Baardzo miło czytało się Twoją odpowiedź, nie sposób było nie uśmiechnąć się z czułością. Od razu można wyczuć, że pisałaś od serca i naprawdę są to rzeczy, które chciałaś na te święta. Mam nadzieję, że tak właśnie było! 

Obydwu paniom serdecznie gratuluję, mam nadzieję, że wybrane przez Was książki przypadną Wam do gustu! Dajcie znać po przeczytaniu, co o nich sądzicie ;)

Macie 3 dni, aby podesłać nam swoje adresy, możecie zrobić to zarówno w wiadomości do mnie jak i do Aivalar [link]. Kontakt do nas znajdziecie w odpowiednich zakładkach na naszych blogach :)

Jeszcze raz gratuluję zwyciężczyniom! I oczywiście bardzo mi miło, że choć niewiele, to te kilka osób wzięło udział w konkursie. Tak jak Aivalar napisała u siebie w notce, mam nadzieję, że nie jest to nasz ostatni wspólny konkurs. 

Miłego tygodnia, kochani! 

8 komentarzy:

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.